Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik Hali &#8211; Stoisko: Tekstylia Domowe

Mielec, Mielec,

Biuro Promo Sp. z o.o. - właściciel marki Jobman.pl/ - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

PRACOWNIK HALI &#8211; Stoisko: Tekstylia Domowe
praca czasowa
LOKALIZACJA: Mielec

Zakres obowiązków: osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę klienta, wykładanie towaru oraz prace porządkowo magazynowe.

Wymagania
- wysoka kultura osobista,
- zaangażowanie,
- dyspozycyjność,
- komunikatywność i odpowiedzialność,
- aktualna książeczka sanepidowska.

Mile widziane:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
- podjęcie pracy od zaraz
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
- elastyczny czas pracy, praca również dla osób uczących się lub studiujących,
- możliwość szkolenia i przygotowania do pracy.

Zainteresowane osoby, prosimy o składanie aplikacji - CV drogą elektroniczną na adres mielec@biuropromo.pl/ . W tytule proszę umieścić opis: TEX MIELEC.

Prosimy o umieszczenie klauzuli dotyczącej ochrony danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.)

JOBMAN.pl/ &#8211; Biuro Promo Sp. z o. o.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 07 Listopad, 2012  15:15

Identyfikator: 424269

Wyświetleń: 295707