Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Klienta Media Expert Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl,

Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem handlowym jak cukier czy kawa. I zapłacę za tę umiejętność więcej niż za jakąkolwiek inną pod słońcem (John D. Rockefeller).

Twój zakres obowiązków:

sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy
zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji
dbanie o najwyższą jakość obsługi
Nasze oczekiwania:

wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
orientacja na osiąganie wyznaczonych celów
umiejętność słuchania Klientów i dobór rozwiązań odpowiadających ich potrzebom
dążenie do podnoszenia swojej wiedzy i kompetencji
doświadczenie w branży oraz znajomość nowoczesnych technologii będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:

umowę o pracę bez okresu próbnego
możliwość wypracowania premii
zniżki na najlepszy sprzęt z naszych elektromarketów
ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
prywatną opiekę medyczną
realną szansę na awans
pakiet szkoleń
dofinansowanie do karty MultiSport
pomoc i opiekę naszej fundacji Media Expert &#8222;Włącz się&#8221;
Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowo narodzonego dziecka

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?
Aplikuj: https://kariera.mediaexpert.pl/oferty/10874,doradca-klienta-nowy-tomysl2https://kariera.mediaexpert.pl/oferty/10874,doradca-klienta-nowy-tomysl2 »

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 24 Lipiec, 2023  14:29

Identyfikator: 732270

Wyświetleń: 9736