Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Manager Działu Drogerii - Radom

Radom, Radom,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Chronos Consulting (chronosconsulting.com) jest częścią Coberon Chronos Group - międzynarodowej firmy doradczej, umieszczonej na liście Deloitte&#8217;s Technology Fast 500 EMEA. Firma cieszy się uznaniem na rynku pracy stałej i tymczasowej, a także outsourcingu rozwiązań informatycznych dla szeregu firm z listy Fortune 500. Grupa posiada oddziały w 50 lokalizacjach na świecie.

twitter.comcoberonchronos
facebook.com /coberonchronos

W związku z intensywnym rozwojem sieci sprzedaży naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:
Osiąganie celów biznesowych prowadzonego działu
Nadzór nad gospodarką magazynową
Organizowanie akcji promocyjnych
Koordynowanie procesów zakupowych
Prowadzenie negocjacji handlowych
Zarządzanie podległym zespołem

Wymagania:
Znajomość specyfiki rynku kosmetycznego / drogeryjnego
Kreatywność, dynamizm i dobra organizacja pracy
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Umiejętność nawiązywania relacji biznesowych
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
Zaangażowanie i inicjatywa

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie
Otwarta i przyjazna atmosfera pracy
Kariera w stabilnej firmie
Narzędzia pracy

Miejsce pracy: Radom

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (podając w temacie wiadomości nazwę stanowiska) na adres : poland@chronosconsulting.com

chronosconsulting.comcomponent/jobs/detail_job/57854-manager-dziau-drogerii---radom

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 08 Listopad, 2012  16:42

Identyfikator: 424475

Wyświetleń: 216249