Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Kadra Kierownicza Żuromin

Żuromin, Żuromin,

Nasza firma ceni nie tylko doświadczenie i wiedzę fachową swoich Pracowników, równie ważna jest dla nas osobowość człowieka.

Jeśli jesteś osobą potrafiącą pracować w zespole, szybko się uczysz, jesteś zaangażowany w powierzone Ci obowiązki lub szukasz pracy odpowiadającej Twojemu doświadczeniu i umiejętnościom - przyjdź do Nas!

Naszym Klientom oferujemy profesjonalną obsługę oraz produkt najwyższej jakości. Poszukujemy więc Pracowników otwartych na nowe wyzwania, zorientowanych na Klienta, z którymi wspólnie osiągniemy założone przez nas cele.

Miejsce pracy: Żuromin
Numer referencyjny KK/Żuromin

Zakres obowiązków:

- Zarządzanie zespołem oraz wspieranie go
- Odpowiedzialność za zatowarowanie sklepu i jakość towaru
- Przestrzeganie procedur i standardów firmy
- Realizowanie wyznaczonych celów i planów handlowych
- Dbałość o wysoką jakość obsługi klienta
- Dbałość o powierzone mienie
Wymagania:

- Wykształcenie min. średnie
- Doświadczenie w handlu detalicznym w branży spożywczej min. 2 lata
- Znajomość produktów z działów świeżych
- Samodzielność i dynamizm w działaniu
- Predyspozycje i doświadczenie w kierowaniu zespołem

Oferujemy:

-Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-Konkurencyjne wynagrodzenie
-Możliwość rozwoju zawodowego, awansów w strukturach firmy
-Szeroki pakiet szkoleń dla kadry
-Dodatkowe świadczenia w tym bezpłatna opieka medyczna

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Ogłoszenie dodane: Piatek, 10 Pazdziernik, 2014  15:18

Identyfikator: 525124

Wyświetleń: 21168