Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

przedstawiciel handlowy - branża motoryzacyjna

(Jelonek ( Poznań), Poznań, )

Agencja Rekrutacyjna ERTA dla jednego ze swoich Klientów z branży wyrobów elektrycznych, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy- Branża Motoryzacyjna
Ds. obsługi firm flotowych

Miejsce pracy: Jelonek (Poznań)

Opis stanowiska pracy

-Pozyskiwanie klientów oraz sprzedaż marek wolumenowych
-Realizacja planów sprzedażowych
-Opieka nad klientami

Wymagania

-Wykształcenie minimum średnie kierunkowe
-Minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciel handlowy w salonach samochodowych
-Doświadczenie i udokumentowane wyniki w sprzedaży marek wolumenowych do firm
-Znajomość obsługi komputera
-Znajomość branży
-Prawo jazdy kat. B
-Chęć osiągnięcia sukcesu

Oferujemy

-Atrakcyjne warunki zatrudnienia
-Atrakcyjne wynagrodzenia + premie uzależnione od wyników własnych
-Realna możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
-Praca w nowocześnie zarządzanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojego CV na adres:
cv@ertagrupa.pl z dopiskiem PH- b. motoryzacyjna