Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Sprzedawca-Delikatesy Wędliniarskie w Czarnej Wodzie

Czarna Woda, Pozostałe miejscowości,

GZELLA NET Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, której siedziba mieści się w pięknych i malowniczych Borach Tucholskich; w Osiu.
Produkujemy tradycyjne wędliny, których smak i wysoka jakość ceniona jest przez naszych polskich i zagranicznych klientów.
Dbając o wysokie standardy obsługi klienta potrzebujemy Twojego wsparcia na stanowisku:
SPRZEDAWCA

Obowiązki:
- obsługa klienta
- dbałość o wizerunek sklepu
- obsługa kasy fiskalnej

Oczekujemy:
- doświadczenia w branży mięsnej
- gotowości do pracy w systemie zmianowym
- książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:
- umowę o pracę
- wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
- szkolenie wprowadzające
- elastyczny czas pracy
- pozostałe świadczenia &#8211; deputat, bony zakupowe i świąteczne

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 08 Sierpien, 2016  10:09

Identyfikator: 589782

Wyświetleń: 1695