Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. Obsługi Klienta rynku zagranicznego

Warszawa, Warszawa,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Firma HCEWW &#8211; lider w dziedzinie łączenia solidnych pracodawców z dobrymi pracownikami &#8211; oferuje pracę w języku, który jest Ci bardzo bliski.

Jesteś dla nas ważnym kandydatem, jeżeli posługujesz się:

ANGIELSKIM, BUŁGARSKIM, CZESKIM, HISZPAŃSKIM,
PORTUGALSKIM, WĘGIERSKIM, WŁOSKIM lub SŁOWACKIM

Dla naszego Klienta - jednego z liderów branży sprzedaży poszukujemy:
Specjalistów ds. Obsługi Klienta rynku zagranicznego

Obowiązki, które dla Ciebie przewidzieliśmy obejmują:
&#8226; kompleksową obsługę klienta w jednym z 8 języków;
&#8226; doradztwo produktowe i sprzedaż;
&#8226; dbanie o relacje z klientami i dobry wizerunek firmy;
&#8226; pracę na wewnętrznym systemie wysyłkowym;
&#8226; pracę wyłącznie na bazie stałych klientów.

Wymagania, które musisz spełnić:
&#8226; znajomość jednego z 8 języków, która pozwala na swobodną komunikację;
&#8226; wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
&#8226; zdolności sprzedażowe (mile widziane);
&#8226; odpowiedzialność za powierzone zadania;
&#8226; motywacja i zaangażowanie;
&#8226; entuzjazm, pozytywne nastawienie, poczucie humoru;
&#8226; gotowość do pracy w Warszawie.

Oferujemy wszystko co możliwe, abyś czuł się komfortowo:
&#8226; pakiet niezbędnych szkoleń (nie musisz mieć doświadczenia);
&#8226; stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;
&#8226; atrakcyjne warunki współpracy;
&#8226; premiowanie dobrych wyników;
&#8226; przyjazną atmosferę;
&#8226; elastyczne godziny pracy.

Jeśli dodatkowo posiadasz zdolności przywódcze i masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem

Do Twoich zadań będzie należeć:
&#8226; wdrażanie i szkolenie nowych pracowników,
&#8226; identyfikowanie potrzeb szkoleniowych,
&#8226; raportowanie,
&#8226; bezpośredni kontakt z Kadrą Zarządzającą,
&#8226; kontrola pracy zespołu.

Jeżeli chcesz pracować u lidera branży sprzedaży wyślij CV na adres: projekty@hceww.com
(wraz informacją, jakim językiem się posługujesz i na jakie stanowisko aplikujesz).

Ogłoszenie dodane: Sroda, 02 Grudzien, 2015  12:33

Identyfikator: 569117

Wyświetleń: 2249