Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Rekrutacja MEDITOR została rozpoczęta

Łódź, Łódź,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Rekrutacja w MEDITOR już rozpoczęta.
MEDITOR KANCELARIA ODSZKODOWAWCZA SP. Z O.O to wiodąca Kancelaria Radców Prawnych uzyskująca rekordowe odszkodowania dla swoich klientów już od około 10 lat.
Aby zapewnić kompleksową obsługę klienta oferujemy naszemu klientowi usługi naszych współpracowników -specjalistyczne placówki medyczne oraz rehabilitacyjne, rzeczoznawców majątkowych, specjalistów z różnych dziedzin wpisanych na listy biegłych sądowych.
Pracuj z najlepszymi.
Dobrze zarabiaj.
Pracuj w elastycznych godzinach.
Kancelaria Odszkodowawcza MEDITOR aktualnie poszukuje:
Przedstawicieli ds. odszkodowań
Opis stanowiska:
&#61485; Przedstawiciel reprezentuje Kancelarię Meditor,
&#61485; Buduje własny zespół przedstawicieli, prowadzi rekrutacje, szkolenia i zarządza zespołem sprzedażowym.
&#61485; Dba o profesjonalną obsługę pozyskanych klientów oraz wdraża i realizuje cele sprzedażowe.
Wymagania:
&#61681; Wykształcenie minimum średnie
&#61681; Doświadczenie w sprzedaży
&#61681; Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
&#61681; Wysoka kultura osobista, nienaganny wygląd
&#61681; Mile widziane doświadczenie jako przedstawiciel w branży Odszkodowań, Ubezpieczeń, OFE, Finansów, kontakty z osobami mającymi styczność z Poszkodowanymi etc.
Oferujemy:
Oprócz systemu specjalistycznych szkoleń naszym Przedstawicielom oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne, pracę w dynamicznym otoczeniu, dofinansowanie do biur, indywidualną ścieżkę kariery oraz nieograniczone możliwości własnego rozwoju przy finansowym wsparciu firmy . MEDITOR sp. z o.o. oferuje ogromne możliwości rozwoju, satysfakcjonujące warunki zatrudnienia oraz świetną atmosferę pracy. Dołącz do najlepszych branży i osiągnij sukces!
Proszę o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na e- mail:
adamczyke@meditor.net.pl/
kontakt: tel. 781041757

Ogłoszenie dodane: Sobota, 04 Sierpien, 2012  14:03

Identyfikator: 408922

Wyświetleń: 1627