Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Pracownik dzia³u fajerwerki

Ko¶cian, Ko¶cian,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Szukam Pracy

Agencja Pracy Tymczasowej Biuro Promo Sp. z o.o. - JOBMAN.pl/ dzia³aj±ca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadz±cych agencje zatrudnienia pod nr 2163/3 dla swojego Klienta poszukuje osób chêtnych do pracy na stanowisku:

PRACOWNIK DZIA£U FAJERWERKI &#8211; praca czasowa

Miejsce pracy: KO¦CIAN

Oferujemy:

- pracê od zaraz!

- umowê zlecenie w elastycznym wymiarze godzin pracy &#8211; mo¿liwo¶æ dopasowania zajêæ do pracy

- atrakcyjne wynagrodzenie w systemie miesiêcznym

Zadania na stanowisku:

- sprzeda¿ sztucznych ogni

- utrzymywanie dobrych relacji z klientami

- obs³uga kasy fiskalnej

Oczekiwania wobec kandydatów:

- dok³adno¶æ i precyzja w wykonywaniu obowi±zków

- sumienno¶æ i zaanga¿owanie

Zainteresowane osoby spe³niaj±ce wymagania prosimy o wys³anie aplikacji na adres mailowy: poznan@jobman.pl/ z dopiskiem FAJERWERKI KO¦CIAN

W przes³anych materia³ach prosimy o dopisanie klauzuli nastêpuj±cej tre¶ci: &#8222;Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustaw± o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29 sierpnia 1997 r. Dz. Ust. Nr 133 poz. 883&#8221;

Informujemy, ¿e odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.

Og³oszenie dodane: Czwartek, 15 Grudzien, 2011  11:36

Identyfikator: 362435

Wy¶wietleñ: 4712

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Pracownik Magazynu B³onie. Praca Od Zaraz!
  2. Pracownik produkcji
  3. Pracownik hali (Przebudowa sklepu) - Sulechów
  4. pracownik hali- wyk³adanie towaru
  5. Pracownik Hali &#8211; Stoisko: Tekstylia Domowe