Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Praca

Radom, Radom,

Nowo powstały oddział firmy Warszawskiej w branży energetyczno-usługowej zatrudni oraz przeszkoli osoby biura obsługi klienta na stanowiska:

- konsultanta/ handlowca.
- doradca klienta

Ze względu na duże zapotrzebowanie oraz system szkoleniowy szkoleń doświadczenie nie wymagane , ważna kolejność zgłoszeń. Praca od zaraz, posiadamy również ofertę pracy na sezon dla osób uczących się.

Zadania
- Rozbudowa bazy klientów
- Przedłużanie współpracy z obecnymi klientami
- Realizowanie targetów
- raportowanie
- prowadzenie korespondencji

Wymagamy:
- Komunikatywność
- Wysoką kulturę osobistą
- Umiejętność pracy w zespole
- Dyspozycyjność

Gwarantujemy:
- Niezbędne narzędzia do pracy
- Szeroki zakres bezpłatnych szkoleń
- Pracę w miłym dynamicznym młodym zespole
- System rozwoju zawodowego.
- Motywacyjny system wynagrodzeń.

CV prosimy wysłać na adres: radom@ai-da.pl/

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 30 Sierpien, 2012  12:47

Identyfikator: 412971

Wyświetleń: 2507