Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie

Konsultant ds. Obsługi Klienta w Sklepie Sieci Era w Pabianicach.

(Pabianice, Pabianice, )

Miejsce pracy:
Pabianice, ul. Zamkowa 33/35

Nr Ref:
FR/KOKPab

Zakres obowiązków:
- Profesjonalna obsługa klientów Polskiej Telefonii Cyfrowej Sp. z o.o.
- Sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów i usług świadczonych przez Sieć Era
- Realizacja indywidualnych planów sprzedaży
- Przedstawianie oferty Sieci Era w ramach bieżących promocji

Wymagania:
- Doświadczenie w sprzedaży produktów i usług
- Zdolności sprzedażowe oraz potencjał handlowy
- Dobra orientacja w produktach i usługach oferowanych przez sektor telefonii mobilnej
- Dobra znajomość obsługi komputera w ramach pakietu MS Office
- Dobra prezencja oraz dobra dykcja i miły tembr głosu
- Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- Minimum średnie wykształcenie
- Dyspozycyjność i elastyczność
- Umiejętność pracy w zespole

W zamian wybranym kandydatom oferujemy:
- możliwości rozwoju zawodowego,
- atrakcyjny system wynagradzania,
- profesjonalne szkolenia,
- pracę w młodym, ambitnym zespole.

Kontakt:
List motywacyjny, CV ze zdjęciem proszę przesłać na adres:

praca@fotojack.pl

w temacie wiadomości prosimy umieścić numer referencyjny.