Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Techniczno- Handlowy

(Wrocław, Wroclaw, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Wrocław
Nr Ref: DTH_0410_Wroc_I

Obowiązki:
Realizacja planów sprzedaży na podległym terenie
Przygotowanie ofert handlowych
Monitorowanie działań konkurencji
Budowanie długotrwałych relacji z Klientem

Wymagania:
Wykształcenie wyższe budowlane
Min. 2 lata doświadczenie w prowadzeniu procesu sprzedaży
prawo jazdy kat. B ( gotowość do czestych wyjazdów)
Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego &#8211; dodatkowy atut

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie.
Stabilne zatrudnienie.
Narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon.
Zagraniczne szkolenia.

Kandydatów prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: s.kyc@pgbhr.com
w tytule wpisując numer referencyjny: DTH_0410_Wroc_I