Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Brygadzista

Kwidzyn , Kwidzyn,

ADECCO POLAND Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5 500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju . W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Aktualnie dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Brygadzista/ Kierownik zmiany

Nr ref.: B/KW/2014

Miejsce pracy: Kwidzyn

Zakres obowiązków:
 Kierowanie pracą podległego zespołu
 Nadzór nad procesem produkcji
 Kontrola jakości
 Zakup komponentów potrzebnych do funkcjonowania zakładu
 Kontrola efektywności i ciągłości produkcji

Wymagania:
 Wykształcenie średnie techniczne
 Doświadczenie na stanowisku brygadzisty
 Doświadczenie w utrzymaniu ruchu
 Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
 Uprawnienia na wózki widłowe &#8211; mile widziane

Oferujemy:
 Umowę o pracę
 Stabilne zatrudnienie na dłuższy okres czasu
 Pracę w trybie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku (możliwa praca w soboty)

Opis dodatkowy:

Oferta dotyczy pracy stałej. Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV zawierającego klauzulę o poufności danych osobowych z zaznaczeniem w tytule maila numeru referencyjnego B/KW/2014 na adres:

biuro.gdansk@adecco.com

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie następującej klauzuli:
&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)&#8221;

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 06 Listopad, 2014  17:37

Identyfikator: 528281

Wyświetleń: 2504