Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

BRYGADZISTA

Lubin, Lubin,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Konsorcjum Clar System S.A., w którego skład wchodzi Clar System S.A. i Solcom Bayard Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1999 r., zatrudnia prawie 2500 pracowników i cieszy się zaufaniem ponad 200 stałych Klientów.
Obecnie przygotowaliśmy propozycję zatrudnienia na stanowisko:

BRYGADZISTA EKIPY SPRZĄTAJĄCEJ
(miejsce pracy: LUBIN)

Główne zadania:
Koordynacja działań w zakresie wykonywanych usług kompleksowego utrzymania czystości oraz nadzorowanie pracy po dległego zespołu pracowników.

Wymagania:
&#8226; wykształcenie min. średnie
&#8226; umiejętność zarządzania grupą pracowników (dodatkowym atutem będzie doświadczenie
w zarządzaniu personelem podstawowym)
&#8226; bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu
&#8226; doświadczenie w branży usług utrzymania czystości
&#8226; mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy:
&#8226; stabilne warunki zatrudnienia
&#8226; wynagrodzenie adekwatne do osiąganych rezultatów
&#8226; możliwość rozwoju zawodowego

Oferty w formie CV i LM prosimy o przesłanie na adres e-mail: d.hortecki@clarsystem.pl/
z dopiskiem "brygadzista Lubin", więcej informacji pod numerem tel. 660-567-125

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o wpisanie w treść CV &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz.U. z 1997r. Nr 133, poz.883).&#8221;

Ogłoszenie dodane: Piatek, 04 Czerwiec, 2010  13:36

Identyfikator: 186451

Wyświetleń: 45111