Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

New Business

Kraków,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Opis stanowiska:

aktywne pozyskiwanie nowych klientów dla us³ug realizowanych przez edrone

budowanie i utrzymanie aktywnego portfela klientów nale¿±cych do edrone

realizowanie wyznaczonych celów sprzeda¿owych

zarz±dzanie relacjami z klientami - koordynowanie spotkañ, utrzymywanie kontaktów

aktywna wspó³praca z innymi dzia³ami firmy w procesie obs³ugi klienta i realizacji przedmiotów umowy

ci±g³e podnoszenie w³asnych kwalifikacji w zakresie sprzeda¿y, marketingu internetowego i bran¿y e-commerce

¶ledzenie najnowszych trendów w bran¿y eCommerce

Wymagania:

dyspozycyjno¶æ w pe³nym wymiarze godzin

³atwo¶æ nawi±zywania nowych kontaktów i budowy relacji

wiedzê o marketingu Internetowym, e-commerce i aktywno¶æ w mediach spo³eczno¶ciowych

rozumie podstawy dzia³ania sklepów internetowych (mile widziane do¶wiadczenie w sprzeda¿y w e-sklepie lub obs³udze e-sklepów lub narzêdzi wspieraj±cych e-sklepy)

³atwo¶æ prowadzenia prezentacji i negocjacji handlowych

mile widziane do¶wiadczenie w sprzeda¿y us³ug Internetowych

doskona³± organizacjê czasu i systematyczno¶æ dzia³ania

Komunikatywn± znajomo¶æ jêzyka angielskiego

WIÊCEJ INFORMACJIhttps://https://recrute.pl/praca/id/17142 »

Og³oszenie dodane: Poniedzialek, 15 Kwiecien, 2019  16:30

Identyfikator: 655672

Wy¶wietleñ: 1836

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Business Development
  2. New Business Manager
  3. New Business Manager (e-commerce)
  4. Business Analyst
  5. New Korg Pa2XPro & Yamaha Tyros 3 & Roland RD-300GX with Warranty