Polska Darmowe Ogłoszenia
zmień miasto
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Technik serwisu pojazdów ciężarowych

Koźmin Wielkopolski,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Opis stanowiska
-Wykonywanie konserwacji i napraw sprzętu specjalnego.
-Diagnozowanie i identyfikacja usterek.
-Realizacja napraw w centrum serwisowym i podczas wyjazdów służbowych.
-Prowadzenie dokumentacji napraw.
-Pomoc w opracowywaniu i wdrażaniu planów konserwacji i serwisu.
-Współpraca z zespołem obsługi klienta i przekazywanie opinii klientów.

Wymagania
-Doświadczenie w naprawach pojazdów ciężarowych, maszyn roboczych lub pojazdów gąsienicowych.

-Dodatkowym atutem będzie doświadczenie jako technik serwisu wojskowego sprzętu specjalnego.

-Dobra znajomość języka angielskiego.

-Umiejętność pracy samodzielnie i w zespole.

-Wykształcenie techniczne, minimum średnie, o profilu mechanicznym lub pokrewnym.

-Gotowość do podróży służbowych.

Co oferujemy
-umowę na pełny etat (3 miesiące okres próbny + czas nieokreślony);

-samochód służbowy;

-dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny;

-kartę lunchową;

-punkty w Kafeterii które możesz wymienić na co chcesz (kartę Multisport lub vouchery)

Zapraszamy do kontaktu na numer telefonu 515 599 882 lub przesłania cv na adres Rekrutacja@levelwork.pl w tytule z nazwą stanowiska.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 29 Sierpien, 2024  13:15

Identyfikator: 748260

Wyświetleń: 551