Polska Darmowe Ogłoszenia
zmień miasto
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Pracownik produkcji, atrakcyjne wynagrodzenie, Francja

Wroclaw,

AS INTERIM to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 27848, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko : PRACOWNIK PRODUKCJI
Miejsce pracy: FRANCJA/NANTES

Zakres obowiązków:
- Praca przy linii produkcyjnej
- Przygotowanie i mieszanie komponentów z żywicy
- Wlewanie żywicy do przygotowanych form
- Czyszczenie form po odlewach
- Pakowanie

Wymagania
- Osoba  bystra , zręczna  z dobrym refleksem, punktualna, potrafiąca  pracować  zespołowo
- Organizowanie stanowiska pracy zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy
- Umiejętność samodzielnego wykonywania pracy w/g  zaleceń pracodawcy

Oferujemy :
- Pracę tymczasową na terenie Francji
- Stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę + ubezpieczenie
- Stawka godzinowa: 14,00 euro brutto za godzinę
- Wymiar czasu pracy : podstawa 40 godz. w pięciodniowym tygodniu pracy
- Wstępne szkolenie na powyższym stanowisku pracy
- Możliwość pracy w nadgodzinach i soboty
- Koszt zakwaterowania opłaca firma
- Opieka i pomoc polskiego koordynatora 7/7 przez cały okres trwania kontraktu
- Pomoc przy organizacji wyjazdu
- Możliwość pobierania zaliczek w trybie tygodniowym
- Długofalową współpracę

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny : 788564136, 881411500 lub adres email- asinterim.pl@****

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 23 Maj, 2024  16:23

Identyfikator: 743756

Wyświetleń: 1741