Polska Darmowe Ogłoszenia
zmień miasto
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Mechanik pojazdów ciężarowych i osobowych - Region Västerbotten - Szwecja

Lycksele, Region Västerbotten, Szwecja, Wroclaw,

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w szwedzkiej firmie na stanowisko:

System zjazdowy: pełen etat, praca na miejscu
Wynagrodzenie: ok. 30 000 SEK brutto miesięcznie
Miejsce pracy: Lycksele, Region Västerbotten, Szwecja

Opis stanowiska pracy:
- bieżąca naprawa i konserwacja firmowych samochodów ciężarowych i osobowych,
- serwisowanie oraz przygotowywanie floty do przeglądów,
- prowadzenie dokumentacji związanej z naprawami i serwisami,
- zakup potrzebnych części zamiennych

Warunki zatrudnienia:
- praca na pełen etat, zazwyczaj w godzinach 7:30 - 16:00,
- zatrudnienie na miejscu w firmowym warsztacie,
- bezpłatne zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym w mieszkaniu w bliskiej odległości od bazy firmy z dostępem do łazienki, kuchni, dużego salonu i pralni,
- do dyspozycji służbowe auto osobowe,
- zatrudnienie w oparciu o szwedzką umowę o pracę na czas określony,
- po sezonie możliwość omówienia dalszej współpracy z pracodawcą,
- odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
- wynagrodzenie miesięczne 26 500 SEK + 13% holiday pay (ok. 30 000 SEK brutto miesięcznie),
- dodatek za nadgodziny oraz za niewygodny czas pracy,
- zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagania:
- prawo jazdy kat. B,
- minimum 5 lat doświadczenia w zawodzie mechanika,
- niekonfliktowość oraz nienadużywanie alkoholu - warunek konieczny

Mile widziane (ale niewymagane):
- uprawnienia kat. C/C+E
- znajomość języka angielskiego

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.
Pytania proszę kierować pod nr telefonu: 784 310 100 lub na adres mailowy: kontakt@cedriver.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 15:00
Więcej ofert na stronie www.cedriver.pl/oferty-pracy

Ogłoszenie dodane: Sobota, 08 Czerwiec, 2024  18:10

Identyfikator: 744568

Wyświetleń: 1731