Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto

Og³oszenie Nr: A160597

agent ubezpieczeniowy (Po³udniowa Wielkopolska)

Og³oszenie dodane: Wtorek, 16 Marzec, 2010  14:18
Zaktualizowane: Sroda, 02 Maj, 2018  01:51
Wygasnie: Sroda, 16 Marzec, 2011  14:18

Typ og³oszenia: Dam Prace

Grupa Aviva- Commercial Union Polska, jest jedn± z najwiêkszych instytucji finansowych w Polsce i pi±t± instytucj± ubezpieczeniow± na ¶wiecie.

W Polsce obs³ugujemy ponad 3 miliony Klientów i zarz±dzamy aktywami o warto¶ci ponad 55 miliardów z³. Oferujemy nowoczesne produkty finansowe, m.in.: ubezpieczenia na ¿ycie, fundusz emerytalny, ubezpieczenia maj±tkowe, produkty inwestycyjne oraz ubezpieczenia komunikacyjne sprzedawane przez telefon i Internet.

Obecnie poszukujemy wspó³pracowników na stanowisko: Doradca ds. Ubezpieczeñ i Inwestycji.

Oferujemy:
• Profesjonalny system szkoleñ;
• Stabiln± karierê w miêdzynarodowej organizacji;
• Nowoczesne narzêdzia pracy;
• Elastyczne godziny pracy;
• Wysokie dochody !

Nasze oczekiwania:
• Wykszta³cenie min. ¶rednie, preferowane wy¿sze lub w trakcie studiów;
• Wiek min. 24 lata;
• Samodzielno¶æ, przedsiêbiorczo¶æ i umiejêtno¶ci interpersonalne;
• Zainteresowanie karier± w bran¿y finansowej i prac± w sprzeda¿y;
• Gotowo¶æ do podejmowania wyzwañ.

Najwa¿niejsze zadania Doradców to:
• Pozyskiwanie Klientów;
• Profesjonalne doradztwo w zakresie produktów ubezpieczeniowych i inwestycyjnych;
• Sprzeda¿ produktów finansowych.

Je¶li jeste¶ zainteresowany do³±czeniem do naszego zespo³u, prosimy o przes³anie aplikacji na adres:
Kowalek.Jozef@aviva.com.pl/

Prosimy o dopisanie o¶wiadczenia: „Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbêdnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustaw± z dnia 29.08.1997 Dz. U. nr 133, poz. 883”.

Anty spam: wyra¿am zgode na otrzymywanie informacji o us³ugach i ofertach o charakterze komercyjnym

367 hits