Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Koordynator ds. rekrutacji Pracowników Tymczasowych

Nowa Ruda,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Get Job Sp. z o.o. to renomowana agencja pracy tymczasowej ¶wiadcz±ca us³ugi w zakresie zapewnienia kadry pracowniczej dla klientów na terenie Europy Zachodniej. Jeste¶my licencjonowanym oraz certyfikowanym biurem pracy, posiadaj±cym odzia³y w Polsce, Holandii oraz na Ukrainie.

W zwi±zku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do naszego zespo³u osoby na stanowisko:

Koordynator ds. rekrutacji Pracowników Tymczasowych delegowanych do Holandii

Miejsce pracy:
Polska

Od kandydatów oczekujemy :
- mile widziane do¶wiadczenie na podobnym stanowisku oraz podstawowa znajomo¶æ prawa pracy (nie jest to warunek konieczny)
- dyspozycyjno¶ci oraz dobrej organizacji pracy
- prawa jazdy kat. b oraz do¶wiadczenia w prowadzeniu samochodu
- umiejêtno¶ci pracy samodzielnej
- za¶wiadczenie o niekaralno¶ci

Podstawowe zadania realizowane na oferowanym stanowisku pracy:
- przeprowadzanie spotkañ z Kandydatami w danym rejonie Polski, umówionymi przez Agencjê Get Job, zdecydowanymi na zatrudnienie w Holandii - w zale¿no¶ci od zapotrzebowania spotkania mog± odbywaæ siê od kilku do kilkunastu razy w miesi±cu (spotkania w godzinach porannych lub popo³udniowych)
- koordynowanie dokumentacji pracowniczej, tworzenie baz danych, raportów itd.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowê zlecenie z ubezpieczeniem
- atrakcyjny system wynagradzania - 50z³ netto za podpisanie umowy z kandydatem

Zainteresowane osoby prosimy o przesy³anie CV z danymi kontaktowymi na adres rekrutacja@getjob.com.pl z dopiskiem "Koordynator ds. rekrutacji Pracowników Tymczasowych"

Zaznaczamy, ¿e skontaktujemy siê z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: &#8222;Wyra¿am zgodê na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbêdnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Get Job sp. z o.o. z siedzib± w Kaliszu, zgodnie z ustaw± z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)&#8221;.
Informujemy, ¿e Administratorem danych jest Get Job Sp. z o.o. z siedzib± w Kaliszu. Dane zbierane s± dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostêpu do tre¶ci swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie okre¶lonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowi±zkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Og³oszenie dodane: Wtorek, 12 Luty, 2019  10:08

Identyfikator: 651010

Wy¶wietleñ: 1876

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Koordynator/ka
  2. Koordynator dzia³u reklamacji
  3. Koordynator w biurze kredytowym
  4. Koordynator Regionalny
  5. Koordynator ds. Promocji Gorzów Wlkp.