Polska Darmowe Ogłoszenia
zmień miasto
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Zatrudnimy Opiekuna Technicznego do Piekarni Firmowych "Złota Rączka"

Grójec, Grójec,

W związku z rozwojem firmy Piekarnia PUTKA poszukuje kandydatów na stanowisko :

OPIEKUN TECHNICZNY PIEKARNI FIRMOWYCH

Miejsce pracy- Warszawa i okolice

Zadania:

Usuwanie drobnych usterek maszyn i urządzeń w sklepach firmowych;

Przeprowadzanie przeglądów prewencyjnych,

Uczestnictwo w instalowaniu nowych maszyn i urządzeń;

Drobne naprawy elektryczne;

Dbałość o stan techniczny w sklepach;

Przygotowanie otwarcia nowych sklepów;

Wymagania:

Wykształcenie średnie lub zawodowe (preferowane wykształcenie techniczne);

Doświadczenie na podobnym stanowisku;

Prawo jazdy;

Wysoka motywacja do pracy;

Zaangażowanie, pracowitość i odpowiedzialność;

Gotowość do pracy w weekendy;

Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna;.

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

Samochód służbowy;

Ubezpieczenie grupowe;

Atrakcyjny system wynagradzania;

Bogaty pakiet socjalny.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV

W treści aplikacji lub CV prosimy umieścić klauzulę:

&#8222;Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Putka sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji.&#8221;

W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dodatkowo prosimy w treści aplikacji lub CV umieścić klauzulę:

&#8222;Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Putka sp. z o.o. w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji.&#8221;

Pamiętaj, że wszystkie ww. zgody są dobrowolne i możesz je cofnąć w dowolnym momencie.

Prosimy o zapoznanie się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych: na www.putka.pl

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 13 Czerwiec, 2024  12:59

Identyfikator: 744753

Wyświetleń: 1156