Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto

Og³oszenie Nr: A741972

Specjalista ds. obs³ugi maszyn drukuj±cych (Józefów)

Og³oszenie dodane: Wtorek, 16 Kwiecien, 2024  11:53
Zaktualizowane: Wtorek, 16 Kwiecien, 2024  11:54
Wygasnie: Piatek, 11 Kwiecien, 2025  11:53

Typ og³oszenia: Dam Prace

DEKRA Praca jest spó³k± nale¿±c± do holdingu DEKRA AG - lidera us³ug personalnych na terenie Europy. Nasza dzia³alno¶æ koncentruje siê na terenie Polski, po¶rednicz±c w pozyskiwaniu pracowników i oferuj±c szeroko pojête us³ugi z zakresu doradztwa personalnego, sta³ej rekrutacji i pracy tymczasowej.
DEKRA Praca jest zarejestrowan± Agencj± Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194

Dla naszego Klienta z bran¿y kosmetycznej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. obs³ugi maszyn drukuj±cych

Miejsce pracy: Józefów (pow. otwocki)

Zadania:
• obs³uga maszyn drukuj±cych i etykietuj±cych (przezbrojenia, konserwacja i drobne naprawy)
• wykonywanie przegl±dów okresowych maszyn drukuj±cych zgodnie z harmonogramem
• zaopatrzenie stanowisk produkcyjnych w pó³fabrykaty
• realizacji procesu zgodnie z normami jako¶ciowymi i wydajno¶ciowymi
• przygotowywanie gotowych wyrobów do transportu
• wsparcie technologiczne, specjalistyczne w obszarze procesu druku, oraz nowych rozwi±zañ procesowych

Wymagania:
• minimum roczne do¶wiadczenie w nadrukach na opakowaniach (sitodruk, tampodruk, hotstamping) lub 2 letnie do¶wiadczenie na analogicznym stanowisku
• znajomo¶ci obs³ugi klasycznych narzêdzi rêcznych
• wykszta³cenie techniczne lub zawodowe
• dyspozycyjno¶ci i gotowo¶ci do pracy zmianowej
• komunikatywna znajomo¶æ jêzyka polskiego
• samodzielno¶ci i dobrej organizacji pracy w³asnej

Oferujemy:
• sta³e zatrudnienie w oparciu o umowê o pracê bezpo¶rednio
• benefity pozap³acowe (karta multisport, ubezpieczenie grupowe, pracowniczy program emerytalny, opieka medyczna dla pracownika i rodziny
• atrakcyjn± stawkê godzinow±, uzale¿nion± od do¶wiadczenia i kwalifikacji
• praca w systemie 3-zmianowym
• mo¿liwo¶æ rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez sta³e szkolenia
• mo¿liwo¶æ dojazdu autobusem firmowym (trasy: Sobolew, Stoczek £ukowski)

Administratorem danych osobowych bêdzie Dekra Praca Sp. z o.o. z siedzib± w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 9, KRS: 0000415384. Celem przetwarzania danych osobowych jest wziêcie udzia³u w jednostkowym procesie rekrutacyjnym, w ramach którego nastêpowaæ bêdzie ocena kwalifikacji kandydata do pracy na okre¶lonym stanowisku, ocena zdolno¶ci i umiejêtno¶ci kandydata potrzebnych do pracy na okre¶lonym stanowisku oraz wybór odpowiedniej osoby do zatrudnienia. Podstaw± prawn± przetwarzania danych osobowych jest obowi±zek prawny, zgoda kandydata, uzasadniony interes Administratora oraz realizacja czynno¶ci koniecznych do wykonania przed zawarciem umowy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemo¿liwi wziêcie udzia³u w procesie rekrutacyjnym. Kandydatowi przys³uguje prawo wycofania zgody na przetwarzanie, prawo dostêpu do danych, prawo ¿±dania ich sprostowania, prawo ich usuniêcia lub ograniczenia ich przetwarzania.

3 hits