Polska Darmowe Ogłoszenia
zmień miasto
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Praca- Pracownik Produkcji Kuny

Kuny, Tuliszków,

HR WORK FORCE KRAZ 6474 obecnie dla naszego klienta poszukujemy Pracowników Produkcji
Miejsce pracy: Kuny - (zapewniamy transport z Konina i okolic)
Zadania:

zgrzewanie PVC za pomocą nagrzewnic ręcznych
montaż klamer, profili i rolek
wybijanie otworów pod klamry i rolki,
pracę w systemie 2 zmianowym od poniedziałku do piątku (6-14,14-22)

OFERUJEMY:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością przejścia pod struktury firmy
wynagrodzenie 4300 zł brutto/mies + premie do 1000 zł brutto

NASZE WYMAGANIA:

chęci do pracy
precyzyjność
zaangażowanie

Doświadczenie nie jest wymagane, wszystkiego cię nauczymy !

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie cv na adres: kalisz@hrworkforce.pl z dopiskiem " praca Kuny "

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 11 Czerwiec, 2024  14:19

Identyfikator: 744691

Wyświetleń: 726