Polska Darmowe Ogłoszenia
zmień miasto
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Operator walca/rozściełacza - delegacje

Katowice, Międzyzdroje,

Firma budowlana, będąca liderem wśród pracodawców na rynku w branży budowlanej, poszukuje osób na stanowisko:

Operator rozściełacza/Operator walca

Miejsce pracy: dolnośląskie, zachodniopomorskie - praca w delegacji.

Stawka: uzależniona od kwalifikacji oraz posiadanych uprawnień.

Zadania:
&#8226; Wykonywanie prac ww. sprzętem oraz we współpracy z innymi maszynami,
&#8226; Przeprowadzanie przeglądów konserwacyjnych,
&#8226; Przestrzeganie zasad BHP na budowie,
&#8226; Dbałość o powierzone materiały oraz sprzęt.

Wymagania:
&#8226; Minimum rok doświadczenia na stanowisku operatora ww. maszyn,
&#8226; Doświadczenie w pracy przy realizacji kontraktów drogowych,
&#8226; Uprawnienia operatora maszyn do rozkładania mieszanek mineralno-asfaltowych/operatora walca,
&#8226; Prawo jazdy kat. B,
&#8226; Otwartość do pracy w delegacji.

Masz inne uprawnienia? Będą one dodatkowym atutem.

Gwarantujemy:
&#8226; Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
&#8226; Konkurencyjne wynagrodzenie,
&#8226; Bezpłatne zakwaterowanie oraz transport,
&#8226; Posiłki regeneracyjne w ciągu dnia,
&#8226; Grupowe ubezpieczenie na życie,
&#8226; Karta Multisport Plus,
&#8226; Prywatna opieka medyczna Medicover w całej Polsce,
&#8226; Szkolenia i kursy,
&#8226; Narzędzia i odzież wysokiej klasy,
&#8226; System premiowy (+każda nadgodzina płatna),
&#8226; Dodatkowy dzień wolny w urodziny,
&#8226; Premie za polecenie nowych pracowników,
&#8226; System MyBenefit.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny pod nr telefonu 536 548 851 bądź przesłanie CV na adres mb@pracownicybudowlani.pl Nie odbieram? Napisz SMS o treści "walec/rozściełacz" - oddzwonię!

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 13 Czerwiec, 2024  10:37

Identyfikator: 744747

Wyświetleń: 601