Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie Nastêpne og³oszenie >>

Mechanik maszyn budowlanych

Wroc³aw, Wroclaw,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Firma podejmuj±ca ambitne wyzwania w bran¿y kolejowej oraz w zakresie energetyki w obszarze przemys³owym zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Wroc³aw &#8211; praca na miejscu + wyjazdy serwisowe na terenie ca³ej Polski

Zadania:
&#8226; Serwis sprzêtów budowlanych i maszyn,
&#8226; Diagnoza, analiza usterek i rozwi±zywanie problemów technicznych,
&#8226; Zamawianie niezbêdnych czê¶ci zamiennych do wykonywania prac,
&#8226; Prowadzenie dokumentacji zwi±zanej z dokonywanymi naprawami i przegl±dami,
&#8226; Wyjazdy serwisowe.

Wymagania:
&#8226; Do¶wiadczenie w naprawie maszyn i sprzêtów budowlanych,
&#8226; Prawo jazdy kat. B,
&#8226; Podstawowa znajomo¶æ obs³ugi komputera,
&#8226; Umiejêtno¶æ czytania dokumentacji technicznej,
&#8226; Znajomo¶æ zagadnieñ z zakresu elektryki, elektroniki, hydrauliki oraz diagnostyki,
&#8226; Gotowo¶æ do pracy mobilnej- w przypadku braku wyjazdów, praca lokalna we Wroc³awiu.

Mile widziane do¶wiadczenie w naprawie koparek dwudrogowych marki Atlas, uprawnienia SEP oraz uprawnienia konserwatora UDT.

Gwarantujemy:
&#8226; Polska umowa o pracê na czas nieokre¶lony,
&#8226; Premie,
&#8226; Dofinansowania ¶wiadczeñ socjalnych,
&#8226; Wczasy pod grusz±,
&#8226; Po¿yczki firmowe,
&#8226; Elastyczny czas pracy.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych ofert± do kontaktu. Jeste¶my otwarci na poznanie Twoich oczekiwañ finansowych oraz do¶wiadczenia zawodowego, które mo¿esz wnie¶æ do Naszego zespo³u. Nie wahaj siê skontaktowaæ, aby dowiedzieæ siê wiêcej szczegó³ów. Nie odbieram? Napisz SMS o tre¶ci &#8222;MECHANIK&#8221; &#8211; na pewno oddzwoniê!

Og³oszenie dodane: Czwartek, 13 Czerwiec, 2024  12:36

Identyfikator: 744752

Wy¶wietleñ: 1151

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Maszyny do ma³ej cukierni sprzedam
  2. Mechanik
  3. Mechanik Samochodowy
  4. Mechanik Samochodowy Szukam Pracy
  5. Mechanik ci±gników Siedlce mazowieckie t.512492016