Polska Darmowe Ogłoszenia
zmień miasto
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Kontroler Ds. JakoŚci

Ciechanów, Ciechanów,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

KONTROLER DS. JAKOŚCI
Lokalizacja: Zakład Mięsa Drobiowego w Ujazdówku
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Województwo: mazowieckie
OBOWIĄZKI
monitorowanie bieżącego poziomu jakości wyrobów
kontrola przestrzegania zasad higieny w procesie produkcyjnym
kontrola zgodności procesów produkcyjnych z obowiązującymi procedurami, instrukcjami
nadzór nad przestrzeganiem wdrożonego systemu zarządzania jakością
weryfikacja procesów pod kątem zgodności z wymaganiami systemów jakościowych (HACCP, IFS, BRC)
realizacja powierzonych zadań zgodnie z wytycznymi przełożonego
sporządzanie raportów z wykonanej pracy
OCZEKUJEMY
wykształcenie wyższe, preferowane: technologia żywności, towaroznawstwo, inżynieria produkcji, zootechnika, rolnictwo
gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym - praca w równoważnym systemie czasu pracy (4 x w tygodniu po 10 godzin - zmiany dzienne i nocne)
dyspozycyjność
zaangażowanie w wykonywaną pracę
dokładność
umiejętność rozwiązywania problemów i dobrej organizacji pracy
mile widziane doświadczenie
znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
OFERUJEMY
ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Ubezpieczenie Grupowe PZU
wszelkie środki i szkolenia niezbędne do wykonywania obowiązków
OFERTY PROSIMY SKŁADAĆ NA ADRES : MARCIN.WLOCH.CD@OBPON.PL
Szczegóły pod nr telefonu: 512940486
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul:
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko&#8221;.
Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę&#8221;.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 11 Czerwiec, 2024  12:26

Identyfikator: 744685

Wyświetleń: 711