Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto

Og³oszenie Nr: A487009

Kierownik Produkcji W Dziale Obróbki Stali (Rogo¼no, ko³o Poznania)

Og³oszenie dodane: Wtorek, 19 Listopad, 2013  13:50
Zaktualizowane: Sroda, 02 Maj, 2018  01:51
Wygasnie: Sroda, 19 Listopad, 2014  13:50

Typ og³oszenia: Dam Prace

Agencja rekrutacyjna East Service dla swojego Klienta specjalizuj±cego siê w dystrybucji stali jako¶ciowych poszukuje:

KIEROWNIKA PRODUKCJI
w dziale obróbki stali

Miejsce pracy: okolice Rogo¼na, ko³o Poznania

Opis stanowiska:
Zarz±dzanie zespo³em, organizacja pracy, kontrola
Zarz±dzanie procesami obróbki stali
Odpowiedzialno¶æ za prawid³ow± realizacjê bud¿etu oraz za optymalizacjê kosztów

Wymagania:
Wykszta³cenie wy¿sze, techniczne
Bardzo dobra znajomo¶æ jêzyka angielskiego
Do¶wiadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
Znajomo¶æ procesów technologicznych obróbki stali
Znajomo¶æ maszyn i narzêdzi wykorzystywanych na produkcji
Umiejêtno¶æ zarz±dzania zasobami ludzkimi

Oferujemy:
Niezbêdne narzêdzia pracy
Samodzielne stanowisko
Rozwój umiejêtno¶ci oraz zdobycie do¶wiadczenia w prê¿nie rozwijaj±cej siê firmie
Atrakcyjne wynagrodzenie
Stabilne zatrudnienie
mo¿liwe rozliczenie kosztów dojazdów
umowa o pracê

Osoby zainteresowane prosimy o przesy³anie dokumentów aplikacyjnych na adres mailowy
malgorzata.malinowska@eastservice.pl/

W temacie proszê wpisaæ nr referencyjny KP/A/13

Prosimy o dopisanie nastêpuj±cej klauzuli: "Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbêdnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustaw± o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)"
7 hits