Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto

Og³oszenie Nr: A744745

Brygadzista Robót Wykoñczeniowych (Szczecin)

Og³oszenie dodane: Czwartek, 13 Czerwiec, 2024  09:54
Zaktualizowane: Czwartek, 13 Czerwiec, 2024  09:54
Wygasnie: Piatek, 13 Czerwiec, 2025  09:54

Typ og³oszenia: Dam Prace

Polska firma budowlana istniej±ca od 2022 roku, zatrudni pracownika na stanowisko:

Brygadzista Robót Wykoñczeniowych

Wynagrodzenie: 8000-9000 z³ netto/miesi±c

Miejsce pracy: woj. zachodniopomorskie (Miêdzyzdroje, ¦winouj¶cie, Szczecin)

Zadania:
• Zarz±dzanie i koordynacja 30 osobowym zespo³em,
• Planowanie i rozdzielenie prac wykoñczeniowych na miejscu budowy,
• Dbanie o odpowiednie zapotrzebowanie w materia³y,
• Prowadzenie prac wykoñczeniowych od stanu deweloperskiego pod klucz.

Wymagania:
• Do¶wiadczenie w nadzorze pracowników na miejscu budowy,
• Wykszta³cenie ¶rednie lub wy¿sze,
• Umiejêtno¶æ zarz±dzania zespo³em,
• Prawo jazdy kategorii B,
• Otwarto¶æ do wyjazdów s³u¿bowych.

Mile widziane uprawnienia budowlane.

Gwarantujemy:
• Umowê o pracê lub zlecenie,
• Pracê od poniedzia³ku do pi±tku, ka¿dy wolny weekend,
• Narzêdzia, sprzêt BHP,
• Zatrudnienie w prê¿nie rozwijaj±cej siê firmie.

W przypadku zainteresowania ofert± prosimy o kontakt telefoniczny b±d¼ przes³anie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o tre¶ci „BRYGADZISTA” – oddzwoniê!
3 hits