Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto

Og³oszenie Nr: A744691

Praca- Pracownik Produkcji Kuny (Kuny)

Og³oszenie dodane: Wtorek, 11 Czerwiec, 2024  14:19
Zaktualizowane: Wtorek, 11 Czerwiec, 2024  14:19
Wygasnie: Sroda, 11 Czerwiec, 2025  14:19

Typ og³oszenia: Dam Prace

HR WORK FORCE KRAZ 6474 obecnie dla naszego klienta poszukujemy Pracowników Produkcji
Miejsce pracy: Kuny - (zapewniamy transport z Konina i okolic)
Zadania:

zgrzewanie PVC za pomoc± nagrzewnic rêcznych
monta¿ klamer, profili i rolek
wybijanie otworów pod klamry i rolki,
pracê w systemie 2 zmianowym od poniedzia³ku do pi±tku (6-14,14-22)

OFERUJEMY:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracê tymczasow± z mo¿liwo¶ci± przej¶cia pod struktury firmy
wynagrodzenie 4300 z³ brutto/mies + premie do 1000 z³ brutto

NASZE WYMAGANIA:

chêci do pracy
precyzyjno¶æ
zaanga¿owanie

Do¶wiadczenie nie jest wymagane, wszystkiego ciê nauczymy !

Zainteresowane osoby proszê o przes³anie cv na adres: kalisz@hrworkforce.pl z dopiskiem " praca Kuny "
8 hits