Polska Darmowe Ogłoszenia

Ogłoszenie Nr: A520941

Praca w branży elektrotechnicznej: Pracownik produkcyjny.Czechy (Kielce)

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 09 Wrzesien, 2014  13:15
Zaktualizowane: Poniedzialek, 20 Lipiec, 2015  20:52
Wygasnie: Sroda, 09 Wrzesien, 2015  13:15

Firma Sk Expres Sp. z o.o. jest międzynarodową agencją zatrudnienia i pośrednictwa pracy zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia z numerem certyfikatu 3289;
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji - branża elektrotechniczna – Czechy
Nr ref.: PP/KlC/2014
Miejsce pracy: Pardubice – CZECHY

Zakres obowiązków:
• Stała praca jako pracownik produkcji przy linii montażowej w branży elektrotechnicznej, w zakładach produkujących serwery firmy CISCO
• Praca jest stojąca, dwu-zmianowa, zmiany od 8-12 godzin
• Możliwa praca w weekendy oraz w nadgodzinach

Wymagania:
• Bardzo dobry stan zdrowia
• Niekaralność – warunek konieczny
• Sprawność manualna, precyzyjność w wykonywaniu zadań
• Sumienność, zaangażowanie
• Gotowość do podjęcia pracy długoterminowej
• Udział w procesie rekrutacji w Kielcach lub Katowicach
• PRACA ZARÓWNO DLA MĘŻCZYZN JAK I KOBIET

Nasz Klient oferuje:
• Bezpłatne zakwaterowanie w hotelu pracowniczym
• Bezpłatne przejazdy z hotelu do miejsca pracy
• Wynagrodzenie w oparciu o stawki godzinowe
• Praca docelowo długoterminowa - umowę o pracę
• Opieka polskojęzycznego Koordynatora

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt
-Tel.: 665 777 031 Kielce
- mailowy: kielce@skexpres.cz
Lub osobiście w siedzibie firmy:
-Kielcach, ul. Paderewskiego 11

24 hits