Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto

Og³oszenie Nr: A333156

Przedstawiciel Handlowy !!! (Zakopane)

Og³oszenie dodane: Wtorek, 16 Sierpien, 2011  10:32
Zaktualizowane: Sroda, 02 Maj, 2018  01:51
Wygasnie: Sroda, 15 Sierpien, 2012  10:32

Typ og³oszenia: Dam Prace

Firma z bran¿y edukacyjnej pilnie zatrudni konsultanta o¶wiatowego/przedstawiciela handlowego
Region: Zakopane i pow. Tatrzañski
Opis stanowiska:
Zadaniem konsultanta o¶wiatowego bêdzie sprzeda¿ kursów jêzykowych i artystycznych w przedszkolach i szko³ach podstawowych w wyznaczonym regionie.
Wymagania:
- wykszta³cenie minimum ¶rednie
- dyspozycyjno¶æ
- w³asny samochód (w okresie próbnym)
- komunikatywno¶æ i zaanga¿owanie
- wysoka kultura osobista
Oferujemy:
- profesjonalne szkolenie
- wysokie wynagrodzenie w systemie: podstawa + prowizja
- du¿± samodzielno¶æ w realizacji zadañ

Osoby zainteresowane wspó³prac± prosimy o przes³anie aplikacji (CV + list motywacyjny) na adres sekretariat@cel.com.pl/ z dopiskiem „KO”

11 hits