Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto

Og³oszenie Nr: A330487

Przedstawiciel (Katowice, Rybnik, Gliwice, Bielsko-Bia³a)

Og³oszenie dodane: Sroda, 03 Sierpien, 2011  12:43
Zaktualizowane: Sobota, 21 Lipiec, 2012  18:59
Wygasnie: Czwartek, 02 Sierpien, 2012  12:43

Typ og³oszenia: Szukam Pracy

Sanpro Job Service – Agencja Zatrudnienia (nr cert. 2360), dla swojego Klienta, jednej z najbardziej presti¿owych grup w bran¿y ubezpieczeniowo-finansowej w Polsce, prowadzi rekrutacjê na stanowisko:

Przedstawiciel Ubezpieczeniowo-Finansowy
Zadania:
Je¶li jeste¶ cz³owiekiem, jakiego szukam dla swojego klienta to doskonale wiesz jak pracuje Przedstawiciel i jakie s± jego obowi±zki!! Liczê na Twoje sukcesy w pozyskiwaniu i utrzymywaniu klientów.
Je¶li znasz moc wynagrodzenia prowizyjnego to Twoim podstawowym zadaniem bêdzie AKTYWNO¦Æ.
Je¶li pierwszym Twoim stwierdzeniem na rozmowie ma byæ obawa przed pierwszym mniej udanym miesi±cem to proszê nie wysy³aj CV.
Wymagania:
Oczywi¶cie minimum ¶rednie wykszta³cenie i niekaralno¶æ.
Poza tym oczekujê, ¿e skutecznie pracujesz z telefonem, nie lubisz pracowaæ „na zimno”, potrafisz braæ polecenia oraz radzisz sobie z obiekcjami klienta.
Je¶li Twoje wymagania finansowe oscyluj± wokó³ ¶redniej krajowej równie¿ nie sk³adaj aplikacji.

W zamian nasz klient oferuje:
• Produkty, których nie bêdziesz siê wstydzi³,
• Know – how lidera tej bran¿y,
• Liczne benefity w zale¿no¶ci od jako¶ci Twojej pracy,
• Prowizje, która w perspektywie pozwoli Ci na swobodê finansow±.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sanpro Job Service Sp.z o.o. dla potrzeb niezbêdnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustaw± z dn. 29.08.97r. O ochronie danych osobowych DzU nr 133 poz. 883).
Informujemy, ¿e skontaktujemy siê z wybranymi kandydatami.

Anty spam: wyra¿am zgode na otrzymywanie informacji o us³ugach i ofertach o charakterze komercyjnym

19 hits