Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Reprezentant Handlowy Firmy Telekomunikacyjnej

Kędzierzyn Koźle, Kędzierzyn-Koźle,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.
Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Reprezentant handlowy w branży telekomunikacyjnej

Miejsce pracy: Kędzierzyn Koźle
Województwo: opolskie
Branża: telekomunikacja
Rodzaj umowy: zlecenie
Godziny pracy: pełny wymiar czasu pracy/grafik ustalany indywidualnie

Podstawowe zadania na stanowisku:

&#8226; realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
&#8226; praca w systemie door to door
&#8226; promocja i sprzedaż produktów i usług telekomunikacyjnych
&#8226; stałe uaktualnienie i budowanie wiedzy w zakresie oferty firmy oraz oferty konkurentów w branży telekomunikacyjnej poprzez pracę własną i poszukiwanie informacji
&#8226; udział w szkoleniach formalnych oraz cyklicznych spotkaniach zespołu poświęconych wymianie wiedzy

Od kandydatów oczekujemy:

&#8226; wysoka orientacja na wynik (pracownik podejmuje działania zapewniające osiągnięcie założonych celów/ terminów wykonania)
&#8226; komunikatywność oraz umiejętność pracy z Klientem
&#8226; dążenie do ciągłego samodoskonalenia
&#8226; doświadczenia na podobnym stanowisku
&#8226; wykształcenia min. średnie
&#8226; mile widziana znajomości technik sprzedaży
&#8226; dyspozycyjności do pracy w pełnym wymiarze godzin

Wybranym kandydatom oferujemy:

&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa plus system prowizyjny
&#8226; system szkoleń wewnętrznych
&#8226; narzędzia pracy (telefon z odpowiednimi aplikacjami, bazę klientów)

Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)&#8221;.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Aplikacje prosimy przesyłać na adres email: agnieszka.lyko@workservice.pl/
W temacie maila prosimy wpisywać: Reprezentant handlowy

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 22 Styczen, 2013  15:48

Identyfikator: 436708

Wyświetleń: 1563