Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

ProwadzĄcy Punkt SprzedaŻy Ruch S.a.

CheŁmno, Świecie, CheŁmŻa, GrudziĄdz, Chełmno,

W związku z dynamicznym rozwojem firmy RUCH S.A. poszukujemy osób, które będą współpracować z nami na zasadzie Umowy Agencji Sprzedaży - prowadząc kiosk lub salon RUCH-u. Poniżej przedstawiamy Państwu szczegółowe informacje:

PROWADZĄCY PUNKT SPRZEDAŻY
Chełmno/Chełmża/Grudziądz/Świecie

Wymagania:
- gotowość do prowadzenia działalności gospodarczej
- sumienność, odpowiedzialność, dyspozycyjność
- zaangażowanie w pracę, uczciwość
- wysoka kultura osobista

Oferujemy:
- atrakcyjne warunki współpracy
- współpracę na zasadzie Umowy Agencji Sprzedaży
- wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od wyników oraz premie jakościowe
- kwotę gwarantowaną na start !!! - do uzgodnienia
- szkolenia i możliwość rozwoju

Twoje obowiązki:
- sprzedaż i obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy
- budowanie grupy stałych klientów
- dbanie o wizerunek punktu sprzedaży i prawidłową ekspozycję towaru
- obsługa kasy fiskalnej
- dbanie o powierzone mienie

Kierownicy Sprzedaży i Specjaliści Spółki przygotują Państwa do pracy w punkcie sprzedaży i wyjaśnią wszelkie wątpliwości związane z prowadzeniem PSD. Po rozpoczęciu współpracy z Ruch S.A., Prowadzący Punkt Sprzedaży mają zapewnioną stałą opiekę Kierownika Sprzedaży.

Kandydatów zainteresowanych ofertą Ruch S.A. prosimy o przesłanie życiorysu na adres e-mail: aleksandra.jagodzinska@ruch.com.pl/ w temacie wpisując: PPS/miasto np.: PPS/Chełmno.
Tel. kontaktowy: 504-146-096

Ogłoszenie dodane: Sroda, 20 Lipiec, 2011  18:38

Identyfikator: 327105

Wyświetleń: 3197