Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Czynności produkcyjne - Ziębice

Ziębice, Ziębice,

Sanpro Job Service Sp. z o.o. &#8211; Agencja Zatrudnienia (nr cert.2360) - dla swojego Klienta poszukuje osób do wykonywania

Czynności produkcyjnych w ZIĘBICACH
Miejsce Ziębice:
Zakres zadań:
- czynności produkcyjne;
Wymagania:
- książeczka do celów sanitarnych lub gotowość jej wyrobienia;
- chęci do wykonywania czynności;
Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia;
- pracę w systemie zmianowym ( w tym w weekendy);

Kontakt:
praca.wroclaw@impel.pl/ - w tytule e-mail
&#8222; ZIĘBICE&#8221;, tel. 510011978

Jest to oferta pracy tymczasowej.
Proszę o wysyłąnie CV z dopiskiem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z 2002 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101 poz,926 ze zmianami)".

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 13 Listopad, 2012  14:41

Identyfikator: 425304

Wyświetleń: 1942