Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Praca w Avivie

Włocławek, Włocławek,

Aviva poszukuje osób o rozmaitych uzdolnieniach i pasjach. Wierzymy, że wszechstronność jest kluczem do sukcesu. Odkryj w sobie talent profesjonalnego Doradcy. Dołącz do
nas, dołącz do Avivy!

Doradca ds. Ubezpieczeń i Inwestycji

Twoje zadania jako Doradcy to m.in.:
pozyskiwanie Klientów,
profesjonalne doradztwo w zakresie produktów ubezpieczeniowych
i inwestycyjnych,
sprzedaż produktów finansowych.

Oferujemy Ci:
stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
nowoczesne narzędzia pracy,
elastyczne godziny pracy,
wysokie dochody!

Nasze oczekiwania:
wykształcenie wyższe,
poparte osiągnięciami doświadczenie w pracy w sprzedaży (mocnym atutem doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych),
samodzielność i przedsiębiorczość,
umiejętności interpersonalne.

Prześlij swoją aplikację na adres: Aviva Commercial Union Biuro Terenowe we Włocławku, ul.Chopina 59, 87-800 Włocławek
lub mailowo: iwona.nowicka@aviva.pl/

Prosimy o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 23 Wrzesien, 2010  15:14

Identyfikator: 227912

Wyświetleń: 3521