Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Menadżer Grupy Doradców

Tarnów, Tarnów,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Grupa Aviva w związku z planowanym rozwojem biura w Tarnowie poszukuje kandydatów na stanowisko Menadżer Grupy Doradców
Opis stanowiska:
-bieżąca obsługa klienta i agenta
-opracowywanie dokumentacji ubezpieczeniowej
-realizacja zadań sprzedażowych
-systematyczny rozwój sieci agencyjnej
-rekrutacja i szkolenie doradców
-wykonywanie prac administracyjno-biurowych
Wymagania:
-wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe
-wiek 27-45
- doświadczenie w sprzedaży i bezpośredniej obsłudze klienta
-praktyczna umiejętność stosowania technik sprzedaży
-umiejętność zarządzania zespołem (motywowanie, szkolenie, koordynacja)
-bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
-łatwość nawiązywania kontaktów
-dobra organizacja pracy
Oferujemy:
-ciekawą pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
-szerokie możliwości rozwoju zawodowego poprzez rozbudowany system szkoleń
-atrakcyjny system wynagrodzeń
-nowoczesne narzędzia pracy
Aplikacje prosimy przesyłać na adres:
tarnow@aviva.pl/

Ogłoszenie dodane: Piatek, 27 Kwiecien, 2012  16:26

Identyfikator: 394398

Wyświetleń: 1702