Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zwierzęta / Psy i koty
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Szukasz kota dla rodziny? Pokochaj Parysa :)

(Gdansk, )
Szukasz kota dla rodziny? Pokochaj Parysa :) Szukasz kota dla rodziny? Pokochaj Parysa :) Szukasz kota dla rodziny? Pokochaj Parysa :) Szukasz kota dla rodziny? Pokochaj Parysa :)


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Cześć, nazywam się Parys. Mam około 2/3 lata i bardzo złe wspomnienia za sobą. Ale nie wracajmy do tego. Teraz jestem bezpieczny, ale tylko tak tymczasowo. Bardzo chciałbym mieć swój dom stały, żebym w końcu poczuł pełną stabilizację w moim życiu... Jestem już wykastrowany, odrobaczony, odpchlony. Świetnie sprawuję się w domu, dogaduję się z innymi kotami. Młodszych uczę dobrych manier, co by na głowę nie weszli mojej opiekunce. Mieliśmy do tego nie wracać, ale pewnie widzisz różnicę w jednym moim oku. Już ci tłumaczę. To ludzie do tego doprowadzili, nie leczyli mnie, nie dbali o mnie. Teraz praktycznie nie widzę na to oczko, ale czy to może mnie zdyskwalifikować z szansy na dobry dom ? No myślę, że powiesz stanowczo nie! Jak już o tym wiesz, to musisz wiedzieć jeszcze jedno... nie mam kawałka ogonka. Bardzo bolało...Jestem bardzo miłym kotem, który uwielbia kontakt z człowiekiem. Adoptując mnie zyskasz prawdziwego przyjaciela. Chciałbym zamieszkać w domu z ogrodem w spokojnej okolicy. Lubię korzystać z ciepłych promieni Słońca i chodzić po miękkiej, zielonej trawce. Mogę zamieszkać w domu gdzie są dzieci, bo jestem bardzo łagodny i sympatyczny. Mieszkam teraz w Sławnie, ale moje opiekunki dowiozą mnie wszędzie, jeśli pojawi się dla mnie szansa na rajskie życie.
Chcesz wiedzieć o mnie więcej? Masz wątpliwości? Zadzwoń, moje opiekunki na pewno wszystko ci dopowiedzą. PARYS

Tel. 884 984 172


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl