Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zwierzęta / Psy i koty
<< Poprzednie ogłoszenie

Zabiedzony wygl±dał jak kociak-1,5roczny ufny Maciu¶ szuka domu, LUBLIN-WARSZAWA

(Warszawa, )
Zabiedzony wygl±dał jak kociak-1,5roczny ufny Maciu¶ szuka domu, LUBLIN-WARSZAWA Zabiedzony wygl±dał jak kociak-1,5roczny ufny Maciu¶ szuka domu, LUBLIN-WARSZAWA Zabiedzony wygl±dał jak kociak-1,5roczny ufny Maciu¶ szuka domu, LUBLIN-WARSZAWA Zabiedzony wygl±dał jak kociak-1,5roczny ufny Maciu¶ szuka domu, LUBLIN-WARSZAWA


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)

Maciu¶ ma ok.1,5 roku, choć wygl±da na kilkumiesięcznego z powodu niedożywienia. Został podrzucony na działki. Chodził za ludĽmi i miauczał przeraĽliwie, jakby prosił o pomoc.
Kotek jest bardzo ufny do ludzi, uwielbia towarzystwo człowieka, mruczy, pakuje się na kolana. Poza tym jest niekłopotliwy, ma zrównoważony charakter, jest spokojny, akceptuje inne koty.
Korzysta z kuwety.

Wizyta u weterynarza potwierdziła, że jest zaniedbany, niedożywiony. Pare miesięcy temu musiał przeżyć uraz w wyniku którego została złamana szczęka. Obecnie jest ona zro¶nięta, krzywo, ale kot normalnie je, nie wymaga interwencji chirurgicznej. Maciu¶ został odrobaczony, odpchlony. Teraz wystarczy troszkę czasu w normalnych domowych warunkach i kotek odzyska formę.
Szukamy dla niego domu tymczasowego, a jeszcze bardziej stałego. Obecnie Maciu¶ przebywa w domu tymczasowym, ale może tam zostać tylko do 24 lipca).
Kotek przebywa pod Lublinem, ale zorganizujemy transport gdy dom znajdzie się dalej. Nie będzie też problemu z dowozem do Warszawy.
Domowi tymczasowemu zapewnimy żwirek i karmę i ewentualne koszty leczenia.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic± Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl