Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zwierzęta / Psy i koty
<< Poprzednie ogłoszenie

Silver czarne labowe złotko do adopcji

(Opolskie, Opole, )
Silver czarne labowe złotko do adopcji Silver czarne labowe złotko do adopcji Silver czarne labowe złotko do adopcji


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Silver to czarne srebro, które powinno dostać złoty medal za pogodę ducha i żywiołowość, których Mu człowiek nie zdołał odebrać mimo parszywych starań.


To około dwuletni mix labradora, wprawdzie jest nieco mniejszy niż labkowa ustawa przewiduje, ale nadrabia 100% &#8211; owym labusiowym charakterem. Przyjaciel całego ludzkiego, dziecięcego i psiego świata (kocich testerów pod ręką nie mamy), w ludzko &#8211; psie stado wchodzi z energetycznym łoskotem, ale bardzo pozytywnie i bez rozdeptywania.

Na szyi Silverka widać ślady zetknięcia się z ludzką brutalnością &#8211; psiak ma na szyi wielkie rany od łańcucha, który istota zwana (jakże mylnie!) człowiekiem zaplątała Mu podczas przywiązywania go do zimnej i przeciekającej budy. Na futrze Silvera rozrabiały pchły, w brzuszku robale, a pojęcie szczepienia na wściekliznę i choroby zakaźne nie istniało wcale w życiu tego Czarnuszka.

Kilka dni temu Silver trafił do Domu Tymczasowego, w którym fantastyczni Ludzie Go odrobaczyli, wykąpali i odpchlili, a za kilka dni zostaną wykonane obowiązkowe szczepienia. Najważniejszy element, na podstawie którego odróżniamy zazwyczaj psa od suczki, u Silverka jeszcze znajduje się na miejscu (czyli w okolicach ogona, ale myślę, że tego akurat tłumaczyć nie musimy&#8230;), lecz kastracja jest już zaplanowana i odbędzie się wówczas, gdy psiak będzie już zaszczepiony. Silver w Domu Tymczasowym upaja się wolnością od łańcucha, pieszczotami ludzkiej ręki i pełną miską, energia zaś jaką z siebie wydziela byłaby w stanie zasilić reaktor atomowy. Kocha suczki namiętnie, z psami się przyjaźni, a dzieci soczyście oblizuje. Jego niemal stale merdający ogon i bardzo pozytywna reakcja na głos człowieka mówi nam, że Silver ma przed sobą przyszłość, w sobie potencjał, a za sobą przeszłość, o której nie chce pamiętać. To czarne srebro poszukuje Cudownego Człowieka, który nie zrazi się początkowymi wypadkami w zakresie czystości (to problem, nad którym nikt nigdy nie pracował z Silverem), pozwoli na spacerach intensywnie niuchać, ale konsekwencją i łagodnością pokaże temu wspaniałemu psu, że na smyczy można wędrować kulturalnie i niekoniecznie z wrzeszczącym człowiekiem uczepionym jej drugiego końca. Udowodnijmy Silverowi, że Człowiekom można zaufać i dajmy Mu Nowy Dom! Taki z kanapą, drapankiem i wszechobecną miłością!

Zainteresowanych adopcją prosimy o wypełnienie zgłoszenia:

www.forum.labradory.org/zgloszenie

Kontakt w sprawie adopcji:

adopcje@labradory.org

&#9742; 608 391 927 (Ryszard),
&#9742; 889 856 600 (Małgorzata)


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl