Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zwierzęta / Psy i koty
<< Poprzednie ogłoszenie

Roki - młody, łagodny owczarek niemiecki ADOPCJA

(Warszawa, )
Roki - młody, łagodny owczarek niemiecki ADOPCJA Roki - młody, łagodny owczarek niemiecki ADOPCJA


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
3-letni owczarek niemiecki Roki pilnie potrzebuje nowego domu. Aktualny właściciel Rokiego znalazł go kilka lat temu w lesie przywiązanego do drzewa, gdy ten był jeszcze szczeniakiem. Właściciele z ciężkim sercem muszą się rozstać z Rokim, małe dziecko ma alergie na sierść, skóra dziecka jest podrażniona i swędząca.
Poza tym nie mogą mu zapewnić odpowiedniej dozy ruchu, ani też nie znajdują czasu na utrwalanie z nim więzi emocjonalnych. Ze względu na złożoną sytuacje rodzinna, Roki mało wychodzi z domu, chociaż tego tak bardzo potrzebuje.
Jest psem pogodnym, żywym, skorym do zabawy, czasem potrafi rozbrykać się jak szczeniak, jakby zapominając, że już nim nie jest. Ma przyjazny stosunek do dorosłych, a wychowany z dzieckiem wie, że z małym człowiekiem należy obchodzić się ostrożnie.
Może nie tolerować innych psów, dlatego na początku zanim się zaadoptuje u nowej rodziny, nie może tam być innych psów, natomiast dzieci - tak. Potrafi chodzić przy nodze swojego właściciela i jest mu posłuszny.
Roki jest przemiły, łagodny, wesoły, bezkonfliktowy, tolerancyjny, cierpliwy, ale też wytrzymały, posiadający niezłomnego ducha i nie tracący sympatii oraz zaufania do ludzi, pomimo trudnej sytuacji życiowej, w której się znalazł.
Wielkim szczęściem byłoby, gdyby wzięła tego uroczego psa pod swoją opiekę rodzina odpowiedzialna, empatyczna w stosunku do zwierząt, a tym samym wrażliwa na ich krzywdę i doprowadziła go do dobrej formy zyskując sobie w zamian wiernego, oddanego i kochającego przyjaciela.
Pies nie zostanie wydany do budy na łańcuch, ani do kojca. Zawsze mieszkał w domu. Może wiec dalej mieszkać w domu lub domu z ogrodem, gdzie mógłby się wybiegać i wyszaleć, ale spać nie powinien na dworze, tylko w domu.
Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed - oraz po- adopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt:
tel.514 210 166
lub
tel.500 760 314


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl