Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zwierzęta / Psy i koty
<< Poprzednie ogłoszenie

Rego - całe życie walczy o przetrwanie, cudowny pies do adopcji!

(Warszawa, )
Rego - całe życie walczy o przetrwanie, cudowny pies do adopcji! Rego - całe życie walczy o przetrwanie, cudowny pies do adopcji! Rego - całe życie walczy o przetrwanie, cudowny pies do adopcji! Rego - całe życie walczy o przetrwanie, cudowny pies do adopcji!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Rego wciąż czeka na swój dom. O Rego mówimy, że jest to pies, który w swoim życiu ma wyjątkowego pecha. Ma ok 8 lat. Jest średniaczkiem. W 2008r Reguś został przywieziony do schroniska, które poinformowała pewna osoba, że po mieście biega nieduży piesek z ciężkim metrowym łańcuchem. Okazało się, że Rego musiał podjąć desperacką próbę ucieczki z niewoli, w której przebywał. Tylko, że jedną niewolę zamienił na drugą. Młodziutki psiak nie zachwycił sobą nikogo. Nikt nie spojrzał na niego łaskawym okiem i nie zabrał Regusia do swojego domu. W schronisku spędził pięć lat. Po pięciu latach Rego pojechał do hoteliku. Miał to być tylko krótki przystanek na drodze do wymarzonego domu. Niestety w hoteliku przebywa już prawie dwa lata i jest tam w kojcu. Czyli jedne schroniskowe kraty zastały zamienione na kraty hotelikowe. W zeszłym roku podczas spaceru Regusia zaatakował pies i przegryzł mu nos. Reguś stoczył walkę o życie, gdyż obawiano się czy będzie samodzielnie umiał oddychać. Udało się, wygrał walkę. Na tym jednak pech Rego się nie skończył. W tym roku tydzień przez świętami Wielkanocnymi otrzymaliśmy informację, że Rego kolejny raz walczy o życie i tym razem jego szanse na przeżycie są jeszcze mniejsze. Okazało się, że Rego ma babeszjozę. Miał dwa razy przetaczaną krew. Kiedy wydawało się, że już go stracimy(przestał walczyć ), wrócił do żywych. Wrócił też niestety do kojca w hoteliku. Jest pieskiem, który może przebywać z suczkami, natomiast z niektórymi psami się nie zgadza. Zawsze ważny dla Regusia był kontakt z człowiekiem, dobrze czuł się w jego towarzystwie. Za człowiekiem, który go pokocha i przygarnie Reguś bardzo tęskni. Zły los, który do tej pory go doświadczał wspólnie możemy zmienić. Przebywa w hoteliku koło Warszawy .Pomożemy w transporcie do nowego domu.

Kontakt
tel. Lidia 609-403-590


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl