Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zwierzęta / Psy i koty
<< Poprzednie ogłoszenie

Pinio w typie labradora pilnie potrzebuje domu

(śląskie, Bielsko-Biała, )
Pinio w typie labradora pilnie potrzebuje domu Pinio w typie labradora pilnie potrzebuje domu Pinio w typie labradora pilnie potrzebuje domu Pinio w typie labradora pilnie potrzebuje domu


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
PINIO to psiak wielkości labradora... czarny z białą muszką... od razu uśmiechnięty, choć wychudzony i w pierwszym dniu wydawało się, że wystraszony... Jednak to psiak radosny, przyjazny do ludzi i zwierząt... spokojny i zrównoważony.
Czas jednak biegnie i choć dla tego psiaka 2 m-ce, to nie tak długi okres, to jednak dla Pinia to jak dziesiątki lat :( : Pinio ma padaczkę... gaśnie w oczach... jego stan w ostatnich dniach pogorszył się wyraźnie.
W schronisku ani na odpowiednią diagnostykę, ani odpowiednie leczenie Pinio nie może liczyć :( ... Nie jest leczony... jego stan jest coraz gorszy... pies słabnie wyraźnie.
Poczatkowo uwielbiał witać się z wolontariuszami wskakując na budę... dzisiaj już nawet nie próbuje- tylne łapki osłabły także i odmawiają posłuszeństwa.
Dzisiaj nikt nie określiłby jego wieku na 6 lat ...

Pinio potrzebuje pilnie domu, choćby tymczasowego i indywidualnej opieki...

Pinio jest zaszczepiony, w tej chwili w związku z atakami padaczki przyjmuje Luminal, jest zachipowany i wykastrowany.

W domu i podczas transportu jest bardzo grzeczny, spokojny, ułożony.
Posłuszny. Toleruje psy i inne zwierzęta- Bardzo dobry stosunek do dzieci.

Pinio przebywa w Bielsku Białej.

Kontakt w sprawie adopcji lub domu tymczasowego :

tel: 607 488 598 Agnieszka


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl