Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zwierzęta / Psy i koty
<< Poprzednie ogłoszenie

Niewielka Karmisia czeka na swój dom!

(Warszawa, )
Niewielka Karmisia czeka na swój dom! Niewielka Karmisia czeka na swój dom! Niewielka Karmisia czeka na swój dom! Niewielka Karmisia czeka na swój dom!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Jest spokojną, przyjacielską psinką. Na początku jest nieśmiała, potrzebuje troszkę czasu aby zaufać. Do ludzi i innych zwierząt jest przyjacielska. Karmisia ma 6 lat, nie stwarza problemów w domku, jest spokojna i cicha. Idealna dla ludzi w średnim wieku, z którymi będzie sobie dreptała przez życie. Karmisia ma swoje lęki, pozostałe z przeszłości, boi się rzucanych patyków, boi się podniesionej ręki czy krzyku. Dlatego wolimy dom spokojny, najchętniej bez dzieci.
Karmisia przyjechała do naszej Fundacji z Suwałk. Nie miała szczęścia w swoim życiu. Szukamy dla suni najlepszego domku na świecie !

Karmisia jest pod opieką Fundacji. Przed adopcją zostanie przeprowadzona wizyta PA. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt:
Renata 504530521


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl