Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zwierzęta / Psy i koty
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Młodziutki, dzieciolubny i grzeczny Miki, wspaniały pies do adopcji

(Warszawa, )
Młodziutki, dzieciolubny i grzeczny Miki, wspaniały pies do adopcji Młodziutki, dzieciolubny i grzeczny Miki, wspaniały pies do adopcji Młodziutki, dzieciolubny i grzeczny Miki, wspaniały pies do adopcji Młodziutki, dzieciolubny i grzeczny Miki, wspaniały pies do adopcji


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Pojawił się z dnia na dzień na jednej z polskich wsi. Spośród wielu podwórek wybrał to jedno, opuszczone. Znalazł dziurę w płocie i &#8222;osiedlił się&#8221; w opuszczonej budzie. Jednak do przeżycia potrzebne jest psu jeszcze pożywienie. Niestety ludzie dziś są zbyt zajęci by zwrócić uwagę na idącego poboczem psa z dnia na dzień coraz bardziej wychudzonego. Psa smutnego, podkulającego ogon i wystraszonego.
W listopadzie ktoś zwrócił na niego uwagę, 30 listopada został zabezpieczony a 6 grudnia pojechał do domu tymczasowego, gdzie nadano mu imię MIKI &#8211; przebywa tam do dziś.
Miki to około 2 letni piesek, bardzo łagodny w stosunku do ludzi i dzieci. Akceptuje inne psy jednak nie toleruje kotów. Potrafi chodzić na smyczy ale dobrze się zachowuje również idąc puszczony wolno. Reaguje na swoje imię. Jest posłuszny, zostawiony sam w domu, grzecznie czeka na powrót człowieka, nie hałasuje. Zachowuje czystość w domu, nie niszczy mebli, jednak jest ruchliwym psem co wynika z jego młodego wieku. Uwielbia się przytulać i lizać.
Przeszedł szczepienia podstawowe.

Miejsce pobytu: dom tymczasowy &#8211; Kielce

Kontakt w sprawie adopcji:
Strona fb: A&#8217;port &#8211; zwierzęta w potrzebie
adres strony: fb.me/koneckiwolontariat

Telefon: 731 731 225


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl