Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zwierzęta / Psy i koty
<< Poprzednie ogłoszenie

Mars biszkoptowy labrador szuka domu

(Kujawsko-pomorskie, Inowrocław, )
Mars biszkoptowy labrador szuka domu Mars biszkoptowy labrador szuka domu Mars biszkoptowy labrador szuka domu


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Mars to ognisty pies, któremu życie pali się w łapach, w sercu zaś buzuje gorąca lawa miłości i dominacji.


Ten przystojniak ma 7 lat, ale energią mógłby obdzielić niejednego młodzieniaszka. To zasadniczy, konsekwentny pies, który wytrwale broni miejsca Samca Alfa w piesko &#8211; ludzkim stadzie. Jego dobre wychowanie wyraża się w znajomości podstawowych komend, takich jak &#8222;siad&#8221;, &#8222;leżeć&#8221; i &#8222;daj łapę&#8221;, niestety &#8211; polecenie &#8222;do mnie&#8221; w Marsikowym pojęciu odnosi się tylko do człowieka i jako takie bywa przez psiuńcia lekceważone.

Mars ma naturę rozbójnika &#8211; nie pilnowany potrafi z talentem zwinąć ze stołu smakowite mięsko, wyrazić dezaprobatę wobec aktualnie panującej mody przy pomocy pogryzienia buta, czy też nawoływać do zabiegów higienicznych w postaci poszatkowania ręcznika. Z kotem potrafi się porozumieć, natomiast wobec małych dzieci jest mało tolerancyjny &#8211; szczeka, powarkuje, a przede wszystkim przewraca z siłą ciężarówki. Osoby dorosłe i starsze dzieci są witane przyjaznym majtaniem ogona, ale również muszą uważać na Marsowe gabaryty.

Mars jest psem, którego nadmiar energii wprost rozsadza, dlatego niewybiegany może zrobić z domu ruinę. Wymaga intensywnych spacerów, połączonych z aportowaniem i łapaniem frisbee, które jest jego ulubioną zabawką. Poza tym z przyjemnością pożera suchą karmę oraz psie przysmaki.

Mars poszukuje nowego domu, w którym Samcem Alfa jest dorosły człowiek, znający labradory i ich łobuzerską naturę, mający dużo wolnego czasu na trenowanie psa i będący zwolennikiem sportowego trybu życia. Taki, który pokocha psa mądrą miłością, taką już na zawsze. Może to właśnie Ty?

Kontakt w sprawie adopcji:

adopcje@labradory.org

tel: 693 674 242 Monika


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl