Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zwierzęta / Psy i koty
<< Poprzednie ogłoszenie

Mały,łagodny piesek PILNIE potrzebuje schronienia!

(Lublin, )
Mały,łagodny piesek PILNIE potrzebuje schronienia! Mały,łagodny piesek PILNIE potrzebuje schronienia! Mały,łagodny piesek PILNIE potrzebuje schronienia! Mały,łagodny piesek PILNIE potrzebuje schronienia!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Pies ma ok. 2,5 roku. Błąkał się po jednej z wsi w gminie Chodel ( lubelskie). Nie wiadomo co jadł. Ludzie go przeganiali. Został uderzony w kark czymś ciężkim, nie mógł wstać na nogi. Uratowała go Sylwia, która ma w tamtej okolicy działkę i domek letni. Zabrała do Lublina do weterynarza. W klinikach na Głębokiej zaproponowali eutanazję... Więc Sylwia zabrała psa i umieściła w Przychodni Weterynaryjnej NOE czyli tam gdzie FF leczy większość zwierzaków. Nasza wyjątkowa wetka, Aneta, stwierdziła uraz szyjnej ( no w każdym razie gdzieś wysoko) części kręgosłupa, zawenflonowała i zacewnikowała psa i wdrożyła leczenie. Po trzech dniach pies wstał na przednie łapy! Aktualnie jest już zupełnie zdrowy i gotowy do adopcji. Później zostanie wykastrowany. Niestety nie mamy dla niego miejsca. Schronisko? W schronie inne psy pewnie rzucą się i go zagryzą. Ten psiak to ufny, przytulaśny pieszczoch. Może być domowy, domowo-podwórzowy albo zupełnie podwórzowy ( do tego ostatniego jest najbardziej przyzwyczajony). Jest bardzo miłym, sympatycznym zwierzakiem, może mieszkać w domu z dziećmi. Bardzo lubi być głaskany, to towarzyski i przyjazny pies.
Może ktoś ma rodzinę lub sąsiadów, którym przydał się taki niewymagający przyjaciel? Sprawa jest mocno pilna, psiak nie może trafić do schroniska, bo to się może dla niego tragicznie skończyć! Jeśli nie możesz wziąć go na stałe &#8211; tymczasuj, przetrzymaj u siebie, chociażby na podwórku, dopóki nie znajdziemy mu domu.

tel. 601 281 156


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl