Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zwierzęta / Psy i koty
<< Poprzednie ogłoszenie

Frania, niewielka, niezwykle przyjazna suczka PILNIE szuka domu

(Warszawa, )
Frania, niewielka, niezwykle przyjazna suczka PILNIE szuka domu Frania, niewielka, niezwykle przyjazna suczka PILNIE szuka domu Frania, niewielka, niezwykle przyjazna suczka PILNIE szuka domu Frania, niewielka, niezwykle przyjazna suczka PILNIE szuka domu


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Kochani pomoc potrzebna na cito !!!
W Witkowicach zostały wyrzucone trzy psy, w tym sunia w zaawansowanej ciąży. Psy są w stałym niebezpieczeństwie z powodu jednej mieszkanki która ma groźnego owczarka niemieckiego, którym szczuje te biedne bezdomniaki. Pies ten zagryzł już dwa bezdomne psy na oczach mieszkańców i pogryzł jeszcze parę innych. Z tą kobietą nie idzie w żaden sposób się dogadać i jak do tej pory uchodzi jej to bezkarnie. Losem podrzucanych psów najbardziej interesuje się dziewięcioletnia dziewczynka z biednej rodziny, która je dokarmia głównie suchym chlebem .
FRANIA to ok roczna sunia. Ma bardzo delikatne usposobienie, nie jest w żaden sposób agresywna, bardzo dobrze dogaduje się z innymi zwierzętami, bardzo przyjaźnie nastawiona do dzieci. Taka kolejna psina która przeprasza że żyje!
Frania jest już po sterylizacji, odrobaczona i zaszczepiona. Bardzo ładnie chodzi na smyczy. Kochani błagam może u kogoś znajdzie się kawałek miejsca i da domek tej kochanej biednej suni.
tel. Ania 728-267-534, Marta 506-970-844


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl