Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zwierzęta / Psy i koty
<< Poprzednie ogłoszenie

Filip - skrzywdzony przez człowieka owczarek chce znowu zaufać!

(Warszawa, )
Filip - skrzywdzony przez człowieka owczarek chce znowu zaufać! Filip - skrzywdzony przez człowieka owczarek chce znowu zaufać! Filip - skrzywdzony przez człowieka owczarek chce znowu zaufać! Filip - skrzywdzony przez człowieka owczarek chce znowu zaufać!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Filip w zeszłym roku w grudniu został znaleziony w Zambrowie, przybłąkał się do posesji pewnej Pani, ale Ona nie mogła go zatrzymać ponieważ ma już 3 inne psiaki i skromne środki na utrzymanie, a Filip do spory psiak. Następnie psiak był w hoteliku od Serockiem, zauważono u Filipa guz pod szyja, dlatego pojechał do kliniki, ale okazało się ze to nie guz tylko zrosty po ugryzieniach. W klinice został zaszczepiony, odrobaczony, odkleszczony.w styczniu tego roku miał ofertę DT , gdzie pojechał razem z sunia Daisy, bo musicie wiedzieć jedno o Filipie bardzo lubi towarzystwo suczek.
Niestety po miesiącu okazało się ze trzeba go zabrać z DT, niestety nie udało mu się tam zaaklimatyzowac, wiec trafił znowu do hoteliku pod Serock. Następnie przyjął go Pan Sławek, który mamy nadzieje, ze cierpliwością i dobrym sercem pomoże Filipowi zaufać znowu człowiekowi, bo psiak zostal prawdopodobnie przez kogoś w przeszlosci bardzo skrzywdzony, prawdopodobnie był bity, ponieważ bał się ludzi - bał, ale za sprawą pana Sławka zaczął się otwierać i przełamywać lody.
Filip potrzebuje domu cierpliwego, który odbuduje jego wiarę w człowieka. Przebywa na terenie województwa Mazowieckiego.

tel. 880837108


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl