Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zwierzęta / Psy i koty
<< Poprzednie ogłoszenie

Dwa porzucone psiaki PILNIE szukają domu!

(Wroclaw, )
Dwa porzucone psiaki PILNIE szukają domu! Dwa porzucone psiaki PILNIE szukają domu! Dwa porzucone psiaki PILNIE szukają domu! Dwa porzucone psiaki PILNIE szukają domu!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
TOFIK I AXA do adopcji! Trafiły niedawno do przepełnionego schroniska w Wałbrzychu.

AXA to 6 letnia suczka. Łagodna, choć odrobinkę szczekliwa, gdy widzi obce osoby. Kocha wszystkich - dzieci i dorosłych, a za dziećmi wprost przepada. Obcych się boi, przez co szczeka, ale nie okazuje agresji. Chowa się za właściciela i szczeka. Wychowana w mieszkaniu, uwielbia spacery. Nadaje się do domu z ogrodem.

TOFIK - typowy szczekacz kundelek, Ma charakterek, ale gdy zwróci się mu uwagę, od razu wskakuje na kolana i się tuli. Lubi dzieci. Zarówno Axa jak i Tofik wychowały się pośród dzieci. Jednak Tofik lubi czasami pokazać swoją "wyższość". Lubi spać pod kołderką, to typowy pieszczoch. Uwielbia spacery, Na psy reaguje szczekając, obcych traktuje z dystansem. To typowy krzykacz. Pokrzyczy i przestaje. Jest posłuszny, reaguje na komendy siad, idź na miejsce itp. Wychowany w mieszkaniu.

Problemem było to, że właściciele całymi dniami pracują, mają dwójkę małych dzieci. Do tego przeprowadzają się do mniejszego mieszkanka i nie ma tam miejsca na dwa psy.
Pieski były nauczone wychodzić często, jednak mama właścicielki, która się nimi zajmowała przez cały dzień, niestety zmarła...przez co teraz pieski długi czas siedziały w domu, ostatnio wyły i szczekały z samotności same w domu. W taki oto sposób znalazły się w schronisku, co jest dla nich wielka tragedia.

KONTAKT: 531 255 275


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl